| Fofani a întrebat:

Salut TPU am aproape 23 de ani n-am prietena prieteni nu mai ies cu mine de ani de zile sunt virgin și acum pfff vreau să-mi găsesc un job și sămi găsesc o iubita să-mi intemeiez o familie m-am saturat de stat în casa cu părinți făceam asta de mai de vreme dar n-am găsit de munca de loc credeti-ma dar incerc sa găsesc după sărbători este aiurea sa îmi incep viața macar la 22 decât la 30 eu zic cai destul de bine este și maturitatea

9 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Depinde din ce loc esti de zici ca nu gasesti de lucru, sunt firme de recrutare care iti ofera cazare gratis si loc de munca in fabrica, indiferent de unde vii.

| dullcat a răspuns:

Buna.Sfatul meu e sa incepi mai intai cu jobul si daca merge bine, apoi vei vedea ca lucrurile se vor aseza, usor usor, si pe celelalte planuri.Gandeste-te ca atunci cand alergi dupa mai multi iepuri nu prinzi niciunul.Mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tu ai crescut în minus cum vine asta? Pai nu aveai 23? Deodată ai 22 nu mai spun ca ai omorât limba și literatură română gramaticală

| Fofani explică (pentru anonim_4396):

Ești un frustrat am 22 in spre 23 am și zis ești ofticat că nu-s că tine cred că ești un ratat care ai 30 și stai cu părinți ieși de pe TPU cu răspunsuri de frustrați fi că mine încearcă să faci ceva nu sa stai cu degetul in fund nu te-ai saturat oare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fofani):

Vino cu mine la munca o zi și vedem noi cine stă. Frustrat? ce dracu ai ma ești Handicapat? Ți-am răspuns ca omul ce frustrări înțelegi tu din răspunsul meu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fofani):

Dece dracu sa ma oftic ca nu ești ca mine? Țiam cerut eu asa ceva? Doamne ferește ce Tea apucată.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maturitate o dobândești prin greutățile vieți nu prin vârstă.

Răspuns utilizator avertizat