| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca daca te masturbezi este posibil sa pluteasca spermatozoizii in aer,daca e adevarat,pot lasa gravida pe cineva? Adica ma masturbez in baie, se poate sa imi las mama gravida daca cumva ramane sperma in apa sau pe capac/hartie igienica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e foarte posibil. Ce, corona nu se ia tot prin aer?
O prietena de a mea asa a ramas gravida, a inghitit sperma plutitoare intr-un bar de negri si acum are tripleti, toti negri evident.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu lasi insarcinata nici o musca, baiete!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Doar dacă ai antene 5G prin apropiere.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ca sa nu mai zboare spermatozoizii prin aer nu mai manca carne de pasare. Mananca numai de porc, ca stii cum se zice: cand o zbura porcul.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cat priveste baia, da am citit despre un caz: dar era sora, care a facut baie dupa fratele ei, care s-a masturbat in cada si cada nu a fost spalata bine. Altfel... nu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da poti lasa tantarii si mustele laughing

| Catalin77945 a răspuns:

Jur ca mi-au murit 2 neuroni cand am citit, normal ca nu poti, da ce este aia ma sperma Wireless?

| darrio2007 a răspuns (pentru Catalin77945):

La mintea lui, da.

| Kajun a răspuns:

Da, și eu m-am masturbat și am lăsat toate fetele din cartier gravide.

| StefanAdam a răspuns:

Da, este posibil, si atunci tu ai fi tatal fratilor tai practic