| Andrei12345qjahah a întrebat:

Dacă ma masturbez la baie și după ce termin ma sterg pe mana cu hârtie igienica, după ce m-am șters cu hârtia, vreau sa curat capacul veceului și rup cu mâinile o bucata din rola de hârtie ca să șterg, poate sa rămână cumva spermă pe rola de hârtie?
Eu ma gândesc ca dacă m-am șters nu, dar aștept răspunsurile voastre
Ca nu as vrea sa intre mama la baie și sa fie cv pe hartie

Răspuns Câştigător
| felixf a răspuns:

Uite aici un link: https://www.thepoc.ro/......aer-liber/
Iti raspunde cat poate trai in spermatozoid in exteriorul lumii intravaginale. Tragi tu concluziile ce si cum sa faci. dar cel mai igienic este sa te speli cu apa. Nu sa te stergi cu hartie.

| WgStefan a răspuns (pentru felixf):

Si crezi ca ramane ma sa gravida cu sperma lui?

| Andrei12345qjahah explică (pentru felixf):

Pai și atunci ma pot spala la chiuveta linistit? și după ce m-am spălat pe mâini și acolo pot lua hârtia sa curat capacul veceului?

| felixf a răspuns (pentru Andrei12345qjahah):

Da poti, dar daca discutam de masturbare si unde sa ejaculez... no aici sunt tot diferite pareri. depinde de varsta, de curatenie de atentie si asa mai departe

| Andrei12345qjahah explică (pentru felixf):

Mersi, dar faza e ca eu ma masturbez de 2 ani, aproape 3 si nu aveam nicio treaba dar din ultima vreme m-am tot gândit ca poate rămâne pe hârtie chiar dacă nu a rămas, nu știu de ce nu m-am gândit până acum laughing

7 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Daca nu te stergi bine, poate ramane putin, depinde de tine.
Cel mai bine este sa te speli dupa, mai ales pe maini.

| AdeLeu a răspuns:

Ca sa nu fie nimic pe hartie, spala-te pe maini cum este normal si recomandat

| TitoJacksana a răspuns:

Mai bine ejaculezi dupa ce rupi din hartia igienica si pui sperma acolo, totusi mai bine te speli pe maini, eu dupa ce termin treaba arunc hartia igienica in wc si dupa ma spal pe maini