| ZoltanZoltan a întrebat:

As avea si eu o intrebare:
Stiti cum ma masturbez in baie si ejaculez, cateodata imi sare si pe capac si intrebarea ar fi ca daca as ejacula pe capac si as uita sa sterg si vine o fata/femeie sa isi faca nevoile ar putea ramane gravida?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai grija sa nu vina maica-ta. Sa vezi ce mustruluiala iti iei ca nu ai sters capacul.

| Violleta2022 a răspuns:

Bun simt ai? Parintii nu te-au invatat sa cureti vasul wc-ului si scaunul, dupa ce ti-ai facut nevoile?
Pune mana si curata, ca un om civilizat si normal!

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect este un cat se poate de categoric NU, in privinta posibilitatii de a se putea forma o sarcina in conditiile amintite.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| cristimihailov a răspuns:

Zoltan, tu de felul tau esti asa ignorant sau iei bani pentru cele mai teribiliste intrebari?

PS: observi ca nu zic idioate

| Donsavas a răspuns:

Nu rămâi gravidă daca nu penetrezi un vagin.

| Stefania1111 a răspuns:

E posibil, fiindcă spermatozoizii din spermă au un flagel (un fel de înotătoare) odată ajunși aproape de zona intimă pot pătrunde în vagin (ei trag la căldură). Asta depinde după cât timp se așează pe capac ...de mai mulți factori. Dar pe viitor curăță după tine, iar când faci fantezii cu iubita evită să ejaculezi pe picioare, pe abdomen, aproape de zona intimă.

| ZoltanZoltan explică (pentru Stefania1111):

Și dacă nu am ejaculat pe capac ci când ma masturbasem m-am așezat ca mi au amorțiți picioarele și atunci mi sa atins penisul de capac dar încă nu ejaculasem și îmi era vârful penisului ca și când după m as excita