| GotenKs18 a întrebat:

Am avut cu prietena mea un contact neprotejat dar nu am ejaculat in ea.Ei in ultimele 3 luni i-a venit ciclul numai la 31 de zile iar in luna asta in care a avut loc contactul neprotejat tot la 31 de zile si ia tinut 5 zile.In primele zile o cantitate mai insemnata iar in ultimele 2 mai putin pentru ca era pe terminate. Dupa ce i s-a terminat i-am cumparat 2 teste de sarcina SureCheck avand dubii cu asa-zisul "ciclu pe sarcina". Primul a iesit negativ iar cel de al 2-lea a fost facut la 48 de ore si a iesit tot negativ.Presupun ca acum nu mai poate fi vorba de vreo sarcina nu? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Daca asa arata testele de ce va mai stresati?

| fotbalistata a răspuns:

Nu e gravida stati linistiti. daca momentan nu vreti copiii protejativa.

| Roxy6096 a răspuns:

Nu poate exista ncii o sarcina fata poate ramine gravida numai cind baiatul ejaculeaza in ea si tot ce se zice ca poate fi gravida fara ejaculare e prostie totala am trecut prin viata exista unii baieti de care chiar imi pare rau nu simt cind ejaculeaza nu credeam dar e adevarat dar eu sunt sigura ca tu simti asa a fost si la mine 6 luni la rind intirzia cu 9 zile asta din cauza ca este si sex regulat sa spunem asa si corpul se dezvolta trece o etapa mai inalta si de asta intirzie citeva luni si totul va fi regulat succes