| Helsing18 a întrebat:

Eu si prietena mea am avut un contact neprotejat dar nu am ejaculat in ea.Ei in ultimele 3 luni i-a venit ciclul la 31 de zile iar luna aceasta dupa 19 zile de la contactul neprotejat i-a venit ciclul calculat tot la 31 de zile ca lunile precedente, i-a tinut 5 zile( in primele zile o cantitate mai insemnata iar a 4-a si a 5-a zi din ce in ce mai putin pentru ca era pe terminate). Fiind speriat de acel "ciclu pe sarcina" am cumparat 2 teste SureCheck (am dat vreo 47 de lei pe aman2, deci consider ca sunt bune). Primul a iesit negativ doar cu o liniuta iar cel deal 2-lea l-a repetat la 48 de ore si a iesit tot negativ.Consider ca acum nu mai trebuie sa imi fac griji in legatura cu o sarcina nu? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Acum stai linistit dar nu te mai juca -serios vrei sa te complici?

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Inconstientule! Vezi ca daca tot joci la 'Risti si Castigi' s-ar putea sa si castigi.Ai auzit de zicala 'better safe than sorry'? Jeeeeeeez...