| R4V3N a întrebat:

Am avut o zi groaznica; Cand am cerut unei fete sa fim impreuna, ea a refuzat. Ea era viata mea.

Va rog spuneti-mi niste melodii care te ajuta sa treci peste momentele acestea dificile sau spuneti-mi niste "proverbe".

Daca ar putea fi in Romana ar fi perfect.

Va dau si funda si va multumesc foarte mult.

Răspuns Câştigător
| Maaryyneelaa a răspuns:

Deepcentral-o stea:X! Chiar te inteleg ca e foarte greu, dar totusi nu ai intrebat-o care ar fi motivul? Ar trebui sa treci mai departe, adica sigur iti vei gasi alta fata care sa te aprecieze, adica se vede ca ai niste sentimente sincere si e de apreciat acest lucru la un baiat! Poate candva ii va parea rau ca te-a pierdut! Scuze ca am raspuns si in afara intrebarii, doar ca mi-a parut sincer rau pentru tine! Succes!

| R4V3N explică (pentru Maaryyneelaa):

Multumesc Maary. Ai Funda!

| R4V3N explică (pentru Maaryyneelaa):

Mulumesc, si nu ai raspuns in afara intrebarii.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mastermmanalex a răspuns:

James Blunt-Good bye my lover
Bruno Mars Grenads