| DrTrxTr115 a întrebat:

spuneti-mi niste replici/vorbe care ma ajuta in viata sociala, si momentele. FUNDA

4 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Da / Nu / Poate

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Te / va rog frumos! sau multumesc! sunt cuvinte folosite din ce in ce mai putin deoarece ne-am obisnuit prost ca totul ni se cuvine.

| Zedge a răspuns:

"si momentele" wtf?
Ca sa ceri la cineva sa-ti spuna asa ceva trebuie sa ai niste piese lipsa la "mecanism".
Cred ca la tine viata sociala nu exista si imi pare rau ca tot mai multi ajung asa, am un sfat pentru tine: Iesi din casa!

| UngureanuR a răspuns:

Nici nu ti-am inteles intrebarea pentru a putea raspunde... straight face