| Andrei2903 a întrebat:

Ce ati alege dintr-e aceste doua fete? Cu una am o relatie de peste 4 ani dar cand i-am cerut sa ne mutam impreuna si sa ne luam viata in piept ea m-a refuzat punandu-mi un motiv aproape penibil, pe cand a doua tipa o cunosc de o luna si e gata sa inceapa o viata alaturi de mine.Mentionez ca amandoua fetele sunt extrem de frumoase.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| elenusa12 a răspuns:

Prima este lasa.laso.dar a doua, cam indrazneata, dupa o luna nu cunosti un om poate profita de tine.

| Vreoproblema a răspuns:

Tu stai cu ele pentru ca sunt frumoase? TREZESTE TE! Eu zic ca nu ar trebui sa te grabesti tinand cont ca pe una o stii de o luna.Asteapta sa o cunosti si vei vedea care este cea cu care te intelegi mai bine, sa zic asa.Vei vedea mai tarziu. Poate ca cea pe care o cunosti de o luna iti va da papucii cand nu te astepti...numai asa ca are ea chef... sfatul meu:Mai gandeste te inainte de a alege.Mult noroc.

| Andrei2903 explică (pentru Vreoproblema):

De ce zici anumite lucruri pentru care nu le cunosti, am vrut sa spun ca ele sunt frumoase si da este un impediment mai mare in a alege...eu totusi sunt de parere ca finete si frumusete trebuie sa existe.

| Evil1nside a răspuns:

Nu confunda..atractia cu dragosteawinking..pe aia de 4 ani..macar stii ce ii poate capul laughing..la a-2a e atractie.alege ce crezi ca e mai bine pentru tine.dar gandeste-te bine.dc oare prima nu vrea sa v-a mutati!? si ce ai putea sa faci sa vada ca tu chiar vrei asta? ..eu nu te-as sfatui sa te duci cu aia de 1 luna asa deodata happy..sa nu regreti dupa aia..gandeste-te de 2 ori.3, 4 laughing inainte sa faci un pas happy..succes

| io0nutzz a răspuns:

Andrei, fa ce-ti spune inima, fa ce crezi tu ca este mai bine pentru tine.

| Andrei2903 explică:

In ce sens sunt disperat? Eu cred ca tu ai o problema majora...