| garceaneb1 a întrebat:

Am avut un contact sexual cu prietena mea a doua zi dupa ciclu, am penetrat-o doar jumate, am scos si am pus prezervativ, am ejaculat in ea (in prezervativ), poate sa ramana insarcinata mentionez ca am verificat prezervativul si nu a fost spart sau intepat, poate sa ramana insarcinata?
Are senzatii de greata, si o doare capu de mentionez ca au trecut 4 zile de la contactul sexual, care ar fi senzatiile unei sarcini care ar trecui sa ma sperie si dupa cat timp, de 2 zile stau panicat din cauza asta de aceea va cer ajutorul, Multumesc

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Dupa 4 zile de la contact e mult prea devreme sa ai simptome de sarcina[daca e cazul], daca prezervativul nu s a rupt nu ar trebui sa te ingrijorezi

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Simptomele sunt cam spre asa ceva.Aduti aminte daca ai avut LICHID PREEJACULATOR cand ai PENETRATO fara Protectie. daca ai avut nu prea e BIne.Si acum sa te mai calmez un Pic tongueoti sa fi si avut asa ceva atata vreme cat nu ai Ejaculat in mai Putin de 3 Zile nu exista risc. Daca ai Ejaculat cu o Zi Inainte de asta atunci e cam aiurea.Ca o Solutie iti recomand un Test dar e prea devreme pentru ca nu o sa arate Corect.Cel mai Oki e sa ia o ELLA ONE sau un ESCAPELLE dar e deja prea Trziu pentru aceasta.

| SebastianCMT a răspuns:

Un test de sarcina ar fi cel mai indicat...