| anonim_4396 a întrebat:

am cunoscut o fata acum 5luni. am avut un meci in oras la ea, si ea m`a vazut si i`a cerut unui coleg din echipa facebook-ul meu de atunci eu tot comunic cu ea dar. e distanta 100km intre noi sad eu am meciuri c`am 2 pe an in oras la ea si ea are c`am 1 meci in oras la mine pe an. de atunci am tot vorbit cu ea "i-am dat web, mi-a dat si ea etc." dar nu am m`ai vazut-o fata in fata de atunci, mentionez ca eu cand am fost la meci acolo eu nu o cunosteam ea m-a cautat. in ultimul timp ea imi zice ca ma iubeste, ca i place de mine ca nu sunt ca altii care la varsta mea fumeaza merg in cluburi etc. imi mai povesteste de fostul ei prieten etc. happy peste aproxmativ ea are meci aici si sta 3 zile cum as putea sa ma pun pe o felie cu ea? laughing (pas cu pas, ce as putea face sa se simta bine cat timp sta aici), mentionez ca eu as putea sa ma duc acolo la ea dar as dori sa merg dupa ce vine ea aici si totusi as vrea sa ma combin cu ea cat timp sta aici happy

Multumesc

Răspuns Câştigător
| diavolitadulce a răspuns:

Ce dragut! Nu am cuvinte. Si eu si iubitul meu suntem la 80km distanta. Nici noi nu eram prea apropiati cand ne.am cunoscut. Eu l.am cautat si acum suntem intr.o relatie de 8 luni si jumatate. si dupa atata timp ne.am vazut abia zilele trecute. Ce poti tu sa faci. Pai uite un lucru dragut. Eu am iesit cu el la plimbare intr.un loc romantic. Du.o si tu undeva. Renunta la cafenelele aglomerate. e mai bine undeva retras. iubitul meu, acolo pe unde a vazut ca alunecam ma lua in brate si ma ducea el sa nu cad. ia.o si tu in brate, dar nu o intreba daca vrea. asta ar strica tot. daca vezi ca e alunecos drumul o ridici usor si delicat de la sol. o sa aprecieze iti spun sigur.
Incearca sa te apropii usor de ea. Priveste.o in ochi in timp ce va tineti in brate si sarut.o. Dar nu uita. te apropii de ea usor si nu o saruti cu limba sau alte prostii de genul. Ar fi dragut ceva in genm un pupic mai lung. Imposibil sa nu ii placa.
iti spun sigur ca asta o sa va cupleze. De ce nu, ai putea sa o astepti cu un mic cadou. Uite o idee. Un lantisor de argint..sau mai bine cate unul pentru fiecare si cu cate o inimioara tot din argint sau daca iti permiti...din aur. pe ele sa scrie initialele voastre. Daca ti se pare prea complicat fa si tu rost de un buchet de trandafiri sau niste flori mai deosebite. Fa.o sa rada. Asta va va apropia si mai mult, dar nu face glume nesarate. Joaca.te usor inparul ei..majoritatea fetelor adora asta. Fii deschis cu ea. Fetele apreciaza baietii care au suficienta incredere incat sa le spuna lucruri despre ei. Sper ca sfaturile sunt suficiente si ca va veti simtii bine impreuna. Daca mai ai intrebari nu ezita. Te pup. Pa pa

2 răspunsuri:
| danutza91 a răspuns:

Pai arata-i orasul tau scoate-o la un suc la ceva si poate poate asa o vei cuceri

| MadyHas a răspuns:

Tu vrei o relatie cu ea doar pentru 3zile? Atunci mai bine las-o asa decat sa o amagesti degeaba.Nu merita asta daca ea sustine ca te iubeste si ii place de tine.Pr meu e placat la 200km de mine si sunt cu el de 1an jumate si ne iubim si acum la fel ca la inceput.Asa ca lasa saraca fata si zii sa nu-si mai faca speranta in legatura cu tine ca nu are nici o sansa. Daca vrei o relatie cu ea nu conteaza distanta atata timp cat o iubesti si tii la ea.Cautati una din oras de la tine cu care sa ai o aventura.Succes!