| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat, am 14 ani, arat bine, asa mi-au zis mai multe fete.
Problema mea este ca nu am prietena, cam de mult timp.
Cum as putea sa ma combin cu o rockeritza de la scoala, mentionez ca si eu sunt rocker, sau daca exista pe aici o rockeritza din ploiesti sunt dispus sa comunic.
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Gaseste un punct comun si dezvolta - printre primele reguli... punctul comun il ai apropo de rockerita de la scoala... nu mai ramane decat sa il dezvolti cu conditia sa nu ramai blocat intre "zidurile prieteniei".
bafta

1 răspuns:
| CookieDiamond a răspuns:

laughing... Poate ie frica de tine thinking eu stiu
daca zici ca esti "rocker" cred ca spui asa. laughing
mai degraba asculti manele?! big grin