| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut sex protejat cu prietena mea in perioada fertilă, ea fiind virgină. Aseară am incercat din nou, ea având dureri ca prima dată, de ce? E posibil sa ramana însărcinată?

Ciclul i se poate deregla sau întârzia din cauza dezvirginarii?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

1. Dacă n-a fost prima dată, nu mai era oricum virgină.
2. Ciclul se poate deregla din multe cauze, dar dezvirginarea nu e printre ele.
3. E posibil să rămână însărcinată dacă face sex neprotejat în perioada fertilă. De la ce ați făcut voi, încă nu.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va avea dureri mereu daca tu nu o „incalzesti". Adica un preludiu mai indelungat.

| Emilian65 a răspuns:

Va avea dureri vaginale oridecate ori veti face sex cand ea nu este excitata la maxim.