| ggomule a întrebat:

Am facut sex protejat pe la sfarsitul lunii iulie iar de obicei menstruatia imi vine pe 1. Pe 1 august a venit dar pe 1 septembrie nu. Astazi pe 2 am avut dureri de burta dar numai atat. Oare se poate sa fiu insarcinata? ( atunci cand am facut m.a atins pe vagin cu capul penisului dar el oricum nu ejaculase deloc ) Sau poate o fi o intarziere normala. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Sara1248 a răspuns:

Daca nu ejaculase, nu trebuie sa-ti faci nicio grija. Este doar o intarziere normala. happy

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In acel moment sexul amintit se putea intretinre si fara protectie si si de asemenea si sperma putea fi ejaculata in vagin fara nicio teama sau retinere, pur si simplu datorita faptului ca in acel moment prietena ta era in PERIOADA INFERTILITATII ABSOLUTE a ciclului menstrual, adica pe intelesul tau cat si al @Maria1248 sexul a afost intretinut in zilele in care formarea sarcinii este 100%/ABSOLUT IMPOSIBILA. Sanatate!

| AlexandraaaM a răspuns:

Întârziere normala.