| stefyy98TM a întrebat:

..am fost cu o fata 5 luni de zile dupa care ne'am despartit fara motiv (ea a vrut si a zis ca nu'i mai place de mine), a fost foarte greu sa o uit, pentru ca tineam foarte mult la ea. Peste 2 luni dupa ce ne'am despartit (nu am mai vorbit deloc si nici nu ne'am vazut), vad ca dintr'o data ma baga in seama si vb cu mine ca cu un prieten foarte bun. Cate odata vb cu mine ca si cum am fi impreuna si cateodata cand suntem mai multi parca ma evita.
Ce spuneti ma mai place?
P. S: Pe mess vorbeste cu mine chiar fooarte mult

Răspuns Câştigător
| miky_3198 a răspuns:

Nu cred ca te mai place, chiar daca vb cu tine foarte mult pe mess.Asa am facut si eu cand nu ma mai atragea un baiat, vb cu el pe mess, la tel dar cand sa ne intalnim nu vroiam.