| PacoMyDog a întrebat:

Salut tPu! Am fost intr-o tabara cu clasa..nimic exagerat pana acum.Dar intr-o seara o colega de care mi-a placut mai demult de ea dar acum are prieten si e cu el de aproape 1 an.Sa revenim intr-o seara stateam rezemat de zid si avenit si s-a pus cu capul pe pieptul meu si s-a uitat adanc in ochii mei dar eu in gandul meu mi-am zis ca are prieten si nu am sarutat-o si in urmatoarele seri daca stateam pe banca venea si isi punea capul pe umarul meu.Ce zice-ti ii place de mine sau? a fost doar ceva trecator?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sarut-o si vei afla raspunsul.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Da,pai gandeste-te, norocosule, sigur ceva este defect intre fata aceea si iubitul ei si ii e teama sa o zica.Totusi intreab-o asa din treacat cum ii merge cu prietenul ei. Poate exista probleme intre ei si urmeaza sa se desparta dar nu interveni

| ZeroBLADE a răspuns:

Da, raspunsul cu Ssoonnyy este potrivit!
Ii place de tine si vrea sa il paraseasca pe iubitul actual!

| Ssoonnyy a răspuns:

Clar ii place de tine, gandeste-te poate cu prietenul ei actual nu ii mai merge bine si simte nevoia sa fie langa cineva si nu stie cum sa iti spuna... happy