| nimicitorul a întrebat:

am inceput sa practic niste exercitii pentru a face pielea penisului mai elastica si mi-a aparut o bubita la baza penisului gen ca un cos o biluta.ce poate fii?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un cos infectat.Da cu spirt si ceva unguent cu antibiotice.Trece si de la sine in 2-3 zile

| frostxtq a răspuns:

Eu cred ca tu ai facut niste exercitii stupide pentru marirea penisului. De ce ai vrea pielea mai elastica, fii serios!
Te-ai iritat, ce poate sa fie, nu o sa mori din asta. Potoleste-te cu prostiile si o sa iti treaca.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandr a răspuns:

Un cos infectat...Are puroi?

| nimicitorul explică (pentru Alexandr):

Nu. happy am observat ca atunjci cand incep sa intind pielea se mareste, dar daca fac o pauza acea bubita se trage laughing)))))))))))))))))))))