| George2304 a întrebat:

Mi a iesit la baza penisului un fel de bubita mica, seamana cu un cos. oare ce poate fi? Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| PsychologistT a răspuns:

Ai avut contact sexual neprotejat?

| SadBlackAngel a răspuns:

Ba tu esti prost?
cum pui astfel de intrebari pe TPU?

| 1591 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la medic. Ar putea fi un cos sau o iritatie la anumite produse de igiena intima sau la lenjeria sintetica, daca ai avut contact sexual neprotejat, o infectie sau o problema mai complicata.