| ReSp3c7 a întrebat:

am inteles ca in momentul in care Doresti sa intretii relatii sexuale cu o virgina, si o exciti nu o sa o mai doara asa tare, corect? sau daca exista vreo modalitate prin care sa, elimini durerea. Va rog Fiti Deschisi!big grin dau Funda!happy

Răspuns Câştigător
| miamia1 a răspuns:

Sa o elimini 100% nu. Important e sa fii bland si sa incerci sa ai grija in primul rand de ea, in al doilea rand de tine. E prima data pentru ea si trebuie sa isi aduca aminte cu placere de astatongue. Obligatoriu: Protejati-va! Foloseste prezervative Durex pentru ca sunt cele mai sigurehappy.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Elimina durerea dar nu in totalitate, important e si sa fi cat mai tandru in acele momente