| biancaaa3 a întrebat:

Am auzit ca in momentul in care ești virgina și intretii relații sexuale cu un băiat, adică te dezvirginezi incepi sa te dezvolți mai tare. Este adevărat?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te latesti in bazin. Dar dupa ce nasti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| RAY a răspuns:

Nu e adevarat asa ceva

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este perfect adevarat!
Sexul neprotejat duce la cresterea in greutate putin cate putin, pana ajungi la 9 luni si faci un copil.
Daca ai sex protejat tot timpul, nu iei deloc in greutate si nici nu te dezvolti.

| corbulalbrosu a răspuns:

FALS. Dezvoltarea organismului feminin NU este influentata nici de momentul in care incepe viata sexuala si de asemenea nici de frecventa sau numarul actelor sexuale intretinute. Dezvoltarea organismului uman este dirijata strict... GENETIC. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.