| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de sfatul vostru. Azi am fost sa fac mancare impreuna cu "pietenul meu"(nu suntem pe bune dar ne comportam de parca am fi). Dupa ce am terminat mancarea am mai stat si noi asa putin in sufragerie pe canapea. El se cam aprinsese iar eu i'am cam facut jocul. M'a luat in brate si m-a dus in dormitor in pat, am inceput sa ne jughinim, si ma mangaia pe spate pe sub tricou. Mi'a desfacut sutienul de vre'o 3 ori iar eu l'am inchis la loc. Pana la urma l'am dat jos ca ma tot enerva. Dar apoi ma mangaia pe sani, si mi-a ridicat tricoul si m'a sarutat pe sani si m-am muscat de sfarc. Problema mea e ca am mari mustrari de constiinta. Nu am avut nici un prieten pana acum si ma simt cum mi-am cheltuit puritatea in van, ca nu am avut puterea sa rezist si sa ma pastrez curata. Ma simt groaznic.Sunt foarte trista si cred ca chiar putin depresiva. Dupa faza asta eu am inceput sa plang si el a inceput sa planga pentru ca a inteles cu ma simteam si stia ca nu trebuie sa faca asta. Stiu ca ii pare rau, dar eu ma simt ca o curva acum, ma simt GROAZNIC. Ce ma sfatuiti sa fac? Ajutati'ma va rog.

Răspuns Câştigător
| tpuu a răspuns:

Buna! depinde si cati ani ai! nu trebuie sa te faci curva, pentru ca nu esti!
curve sunt alea care o sug la fiecare colt, scuze expresiablushing.
asta s-a intamplat! asta e. la el se vede ca tine la tine. nu prea ai ce face acum, fapta este consumata! sad. asta e!
nu te mai invinovati sad. daca vrei sa mai vb lasa id.ul tau printr-un mesaj si mai vb.
deci P.S. nu te mai invinovati fapta este consumata!
succes

10 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Eu zic sa nu te mai stresezi dar sper ca v-ati protejat...adica la cat de incinsi ati fost nu prea cred.Ai mare grija sa nu fi ramas insarcinata daca iti intarzie menstruatia mai mult de o saptamana-doua fa un test de sarcina.Nu inteleg ceva, tu esti cu baiatul respectiv intr-o relatie? Daca nu eu zic sa incepeti o relatie si ati facut asta petnru ca va iubiti, nu v amai comportati ca si cum ar fi ceva gresit.Ai sa vezi daca o sa fiti impreuna cred ca o sa fie mult mai bine pentru amandoi.Multa bafta si nu mai fi suparata si stresata! Ai grija de tinehappy

| foxi a răspuns:

Impacate cu ideia...nu-i un cap de tara! Fii mai selectiva!

| Narcis2007 a răspuns:

Esti cat se poate de pura...linistestete ca nu ai facut nimic rau

| poliku a răspuns:

Stai linistita asa e la prima dragoste!
Si eu am facut asa la prima dragoste si m-am despartit de ea pentru ca ne atinsesem.Doamne ce prost am fostrolling on the floor
Oricum nai de ce sa fi depresiva.O sa faci asta mai incolo cu mare placere.Cat despre baiat nici el nu a gresit cu nimic.Si da depinde cati ani ai.
Oricum eu am facut asta la 12 anibig grin(nu sex)Ceva de genu cum ai facut tu.

| Phutui a răspuns:

Daca va comportati ca si cum ati fi impreuna si petreceti atat de mult timphee heede ce nu va combinati si gata?! ete fleosc, s emai intamplathinking doar nu aveti 14 ani...[sper] viata merge inainte

| maissner a răspuns:

Pentru curiosi : am 17 ani; si pentru neintelegatori : nu am facut sex, dar merci oricum pentru raspunsurihee hee

| AdY a răspuns:

Asa-i mai gresesc oamenii, nu esti prima. Pe viitor sa nu cazi prada fiecarui baiat ca vei ajunge rau pin la urma.

| iulia_7948 a răspuns:

Iti trece. si noi astia mai mari am trecut prin asta. virginitatea nu e un lucru atat e important. e important cine este primul cu care te culci pentru ca e bine sa fie cineva de incredere, curat, ingrijit si grijuliu. de multe ori doare, asa ca e important sa fie foarte atent. de asta e important cu cine iti pierzi virginitatea.

| Stefan94 a răspuns:

Nu te ajuta la nimic regretatul,crede-ma, incearca sa treci peste toata povestea, stii vorba nu se termina nimic pana nu canta femeia grasa sau in alte cuvinte bucura-te de viata si de toate surprizele ei happy

| AdYtZa197 a răspuns:

Nu trebuie sa te simti asa.Ce ai facut tu este un lucru normal dar poate nu la momentul potrivit.