| Dovahkiin28 a întrebat:

am nevoie de ajutor cu o problema. M-am masturbat dupa o pauza de o saptamana si mi-a aparut o vanataie pe penis. Nu doare, dar am intrat in panica cand am vazut-o. Nu stiu ce sa fac, ar trebui sa o las sa treaca de la sine? Nu pot sa merg la un doctor pentru ca sunt stanjenit, am 16 ani. Va rog sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| AlexMusat a răspuns:

Este o problema sensibila, draga domnule. Un tratament băbesc, pe care l-am folosit si m-a ajutat foarte mult, este acela de a introduce penisul intr-o galetusa cu iaurt rece. Subtantele oferite de iaurt hraneste foarte bine pielea. Ai incredere. Funda daca iti trece