| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor! in curand voi iesi a 2a oara cu o fata, prima data ne-am simtit bine si nu stiu cum sa fac sa ii cer sa fim impreuna. vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| ReveuseKaari a răspuns:

Simplu. Îi spui că data trecută te-ai simţit bine cu ea şi că începi să ai sentimente faţă de ea, iar apoi o întrebi dacă nu ar vrea să fie prietena ta happy.

3 răspunsuri:
| deviant18 a răspuns:

Cel mai simplu lucru: sarut'o! sau ai putea face o faza pe care mi-a facut'o mie un tip: m'a intrebat daca dau palme tare si apoi m'a sarutat asteptand sa ii dau una, dar ghici ce! nu i'am datbig grin a fost o relatie minunatabig grin

| Johnny_3038 a răspuns:

Foarte simplu continua si mai departe sa iesi cu ie si cu timpu vei vedea ca va fi totul bine, ia singura isi va da siama ca o iubesti...

| ONU_2429 a răspuns:

Hai ca-ti povestesc cum m-am combinat eu cu unahappy

tot asa ne-am int odata a trebuit sa-i dau ceva (noi ne cunosteam de pe mess)
bun prima oara a fost ok big grin.
am mai iesit si a 2 a oara am mers pe malul unui iaz afara incepuse sa ploua hmm frumos eram sub o umbrela si ne tineam in bratehappy
vorbeam si la un moment dat am intrbato " cum ar fis a formam un cuplu?"
hmm rapunsul "ar fi ok, distractiv..." dar raspunsul pe care il asteptam eu nu...
mai stam imi votbim o tineam strans in brate
cand la un moment dat "am dat nas in nas" unul cu celalalt si a rasarit un sarut dulce insotit de raspunsul pe care il asteptam.
deci ideea ar fi un loc frumos daca e si vremea sa tina cu tine si mai bine, tupeu si putin norochappy

multa bafta