| Denis06 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, recent am terminat clasa a IX-a si m-am mutat la alt liceu dar as vrea sa le transmit fostilor colegi un mesaj de despartire(au fost niste colegi foarte buni si m-am inteles foarte bine cu ei).
FUNDA!big grin

Răspuns Câştigător
| Sweete a răspuns:

Anii petrecuti alaturi de voi au fost cei mai rumosi ani din viata mea.Impreuna, ne-am pictat unii pe altii, cu mainile tremurande si cu sufletele pline de bucuie si de implinire.Am invatat intr-un castel al cunoasterii si am ras intr-o lume plina de amuzament.Nu va voi uita niciodata.
PS:la faza cu, pictatul se refera la faptul ca v-ati ajutat reciproc
Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| mini35 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa iti scrii un mesaj din inima pentru ca noi adica cel putin eu nu pot sa scriu un mesaj daca nu am trecut prin asta.SucceswinkingSper ca te am ajutat!

| JusstTymo a răspuns:

Cumparale tigari