| BlackStar99 a întrebat:

Salut TPU.
Am nevoie de ajutorul vostru.Eu am intrat in clasa a 9-a si in clasa mea sunt numai 4-5 fete frumoase din 14.Nu stiu cum sa le impresionez, sa le atrag atentia.Eu stau in ultima banca(din pacate) si doi baieti stau in spatele lor si ei au ocazia sa vorbeasca mai mult cu ele.Ele is pretentioase dar vreau sa le atrag atentia.Deja au trecut 4 zile de scoala si deja una din fetele alea cere sa fie pupata pe obraz de unul din baieti. Poate ca nu e cine stie ce, dar daca vine vreun bal cu cine sa ma duc?
Eu sunt cam timid si nu prea stiu cum sa vorbesc cu fetele.Bu am un corp perfect dar nici nu sunt cel mai urat.
Sper sa ma puteti ajuta.Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu ai cu cine merge la bal stai in casa, greu nu e te duci la una din ea si zici: vrei sa iesim dupa ore sa dam o tura prin oras? Arati bine si sant interesat sa ne cunoastem mai bine

| Wihox a răspuns:

De ce sa fii try hard? Mai bine stai cu baietii si fa ce-ti place. Poate nu atragi atentia dar la un momentdat o sa ai parte de ceva actiune. Daca incerci din greu sa atragi atentia bate la ochi.

| NameHarris a răspuns:

Pai in pauze in ora de sport pe facebook nu poti vb cu elelaughing?

| LorenaTo a răspuns:

Cu cat incerci mai mult sa atragi atentia, cu atat devii mai penibil. Socializeaza cu baietii, trateazale cu indiferenta si te vei face remarcat. Fii tu insuti! Nu mai incerca sa pari ceea ce nu esti.