| Miha99 a întrebat:

am nevoie de niste sugestii:e un baiat la scoala e super dragut si sunt moarta dupa el. Dar sincera sa fiu, nu stiu daca si el ma place.Cate odata imi da senzatia ca da, si alte ori imi da senzatia ca nu.Va rog mult ma puteti ajuta si pe mine cu cateva sugestii?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Apropie-te de el incetu cu incetu, pune-i intrebari simple, iar apoi dezvolta ideile, prelungeste timpul petrecut cu el de la 10 secunde la 2 minute. dupa la o pauza intreaga. Va remarca faptul ca tu vrei sa stai mai mult timp cu el si va presupune ca ai sentimente pentru el. Si fa tu primul pas. Noi baietii suntem mai timizi si nu stim mereu daca o fata ne place sau nu tongue

2 răspunsuri:
| xSweetAnGeLx a răspuns:

happy as spune sa ai grija cu dragostea asta, incepe cu un joc si se termina in o prostie mai ales daca incepe la vastele astea fragede, oricum daca chiar vrei sa iti incerci norocul cu el si sa vezi cum merge as spune sa ii dai incetul cu incetul semnale sa il placi si dupa ce esti sigura ca el a prins ideea sa il lasi pe el sa te cucereasca pe tine, asa mi se pare normal ca baiaetii sa vina la fetele nu invers happy

| Miha99 explică:

Da.dar problema mea este ca eu nu stiu daca ma place sau nu.Pentru ca el stie ce simt pentru el.Se vede pe fata mea.Si la cum il privesc.