| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de parerile voastre. Aseara am avut un " contact " repet, contact nu penetrare sexuala, cu iubita mea, penisul meu doar a atins vaginul ei. Eu am avut grija ca ea inainte sa vina sa fiu " gol " m-am masturbat o data dimineata si o data seara, inainte sa vina ea. Ea imi spuse ca i-a curs acum sange din vagin, tocmai acum, atunci pe moment nu. Ce poate sa insemne asta / sunt sanse de sarcina?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De ce nu faceti sex ca lumea normala/?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate era virgină si ai dezvirginat o, sau sunt dereglări hormonale, fuga la ginecolog cu ea, nu o lăsa așa. Ce vârste ave ti voi?

| TeoTudor a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ea 16, si eu 17. Da, era virgina

| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt sanse sa fie gravida daca nu ai ejaculat in ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-a venit ciclu

| XxRoxRoxyxX a răspuns:

In numele lui putsifer tu nu stiai ca doar daca ejaculezi in ea poate ramane insarcinata...omg mai documenteazate si tu pe net.

| Roxin a răspuns (pentru XxRoxRoxyxX):

Pai nu. Nu in cazul asta. Omu' spune ca nu a penetrat, doar a atins si nu mentioneaza nimic despre ejaculare. Deci, nu prea e cazul. Ori, nu se exprima el corect.

| micutu25 a răspuns:

Cum sa ramana insarcinata daca u nu ai terminat in ea. Nu e nici o sansa stai linistit.