| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de putin ajutor! Cum sa procedez in urmatoarea situatie : daca imi place o fata din liceu,cum pot sa ma bag in seama cu ea? Daca nu la liceu, macar pe facebook.Nu stiu cum ma pot baga in seama cu ea,cum sa o abordez.Dar, daca imi place de o fata dupa facebook care nu am vazut-o in realitate, cum pot sa ma bag in seama pe facebook cu ea?

3 răspunsuri:
| SUMO a răspuns:

Pai la fata de la tine din liceu afla si tu ce ii place pentru inceput incearca sa te imprietenesti cu ea sa petreci ceva timp impreuna cu ea sa vezi ce ii place ce nu-i place chiuleste impreuna cu ea mergeti la o cafea vrajeli... etc lucrurile de genu asta vin de la sine nu iti pot spune eu ce sa mergi sa ii zici fiecare fata ii diferita poarta-te frumos cu ea si acordai atentie fetelor le place sa le spui ca au dreptate si sa le ti partea SUCCES

| DrugDreams1998 a răspuns:

Simplubatting eyelashes! Iti este asa greu sa ii spui "buna" sau "heii"? pe facebook, daca face to face laughing nu poti. O intrebi ce mai face, ii faci complimente... spune-i ca o vezi in fiecare zi cand sunteti la liceu, invit-o in oras, chestii de genul.

| DrugDreams1998 a răspuns:

Misto raspuns laughing