| SorinBvB a întrebat:

Imi place de o fata! O cunosc doar de pe facebook spuneti-mi cateva lucruri cu care ma pot baga in seama cu ea cum sa procedez.

2 răspunsuri:
| micutZa94 a răspuns:

Nu conteaza din ce oras sunteti, daca este iubire distanta nu conteaza..asa ce te sfatui sa te bagi in corba cu dinsa, si dupa raspunsurile ei iti vei da seama dac intr-adevar te place si ea...

| Anonim1234567891 a răspuns (pentru micutZa94):

Ba cam conteaza mult distanta, am mai fost si inca mai sunt intr-o relatie si fata sta in cealalta parte a tarii si crede-ma nu-i usor. Nu vreau sa treaca si alti prin ce trec eu pentru ca nu este o relatie adevarata! Poti intr-adevar sa intreti relatia la distanta dar nu-ti recomand.

| Anonim1234567891 a răspuns:

Daca nu e din orasul tau nu-ti recomand sa incerci sa intri intr-o relatie cu ea. Daca este din orasu' tau vorbeste cu ea pe facebook (despre lucruri care ii plac ei si despre ea, si fa-i multe complimente) si dupa scoate-o in oras.