| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,am nevoie de un sfat,am inceput sa vorbesc cu o fata pe facebook,am facut schimb de id-uri,apoi de numere,am inceput sa vorbesc cu ea pe mess,prin mesaje,o buna prietena de-a ei mi-a spus ca ii place de mine,asa ca m-am hotarat sa o invit sa iesim afara,dar ea tot gaseste scuze, ce credeti? de ce nu vrea sa iesim?

Răspuns Câştigător
| cristyscl a răspuns:

Nu vrea sa iasa cu tine deoarece e timida, incearca sa o scoti cu ajutorul prietenei ei. Sper ca ti.am fost de ajutorwinking

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca evita sa iasa cu tine ar trebui sa iti de a de gandit, ori nu te place ori nu vrea mai mult

Răspuns utilizator avertizat
| PlayWithMe a răspuns:

Omule, daca nu doreste sa iasa cu tine, mai bine o lasi in pace, nu te mai chinui sa gasesti un raspuns, majoritatea fetelor nu stiu nici ele ce vor, viseaza la ceva ce nu exista.

| Konata a răspuns:

Buna, pai e normal. Prima intalnire e mereu dificila si cred ca este cam timida, deoarece voi nu ati vorbit niciodata fata in fata. Ar trebui sa-i mai dai putin timp si sa o convingi ca e bine daca veti iesi impreuna si ca va veti cunoaste mult mai bine in acest mod. Succes! :*

| Anonymous1995 a răspuns (pentru Konata):

Nu pot spune ca n-am vorbit chiar deloc, adica suntem la acelasi liceu si ne mai vedeam pe holuri, dar mai mult de un "buna" nu am vorbit cu ea...si mi-e m-i se pare ca se uita mai "altfel" la mine, decat la ceilalti tipi

| Gabrielutapiticuta a răspuns:

Ea isi doreste sa insisti mai mult daca te place sau poate prietena ei te-a mintit