| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU...Am nevoie de un sfat : imi place de o fata mai mica cu un an decat mine, suntem impreuna de 6 luni, dar inca nu ne-am sarutat. Ne tinem de mana, dar nu stiu cum sa ajung la un sarut. Nu intreb cum sa sarut, pentru ca asta e instinctiv, dar in ce cadru, ipostaza.Cum sa o seduc si cum sa ajung la acel moment.Eu sunt taur si ea la fel.Eu de felul meu sunt mai timid, deci...Help please. Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

Omg :o
6... 2 nu conteazawinking Fi mai apropiat de ea cateva mangaieli si momentul magicwinking Fugi repede la ea ca daca nu luni dimineata in ghete gasesti o pereche de papuci laughing

7 răspunsuri:
| Catti a răspuns:

Sincer thinking Cum rezistati? Si eu am un prieten de 6 luni dar...Pai nu stiu. Cumparai o floarewinking. si pune-o sa te sarute ca sa ii dai floarea thinking Habar nu am straight facedar mi se pare ciudat. Succeswinking

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

In primul rand stam la distanta si in al doilea rand ma intereseaza contextul, cadrul, ipostaza in care sa ajung in al treilea rand am gresit eu ...Nu erau 6 luni, ci sunt cu ea numai de 2 luni.

| noooname a răspuns:

Frate... tu ai chef de glume?

Cum sa stai cu o fata atata timp si sa nu o saruti?
Am inteles ca stati la distanta dar totusi...cand va revedeti ar trebui sa va pupati ca nebunii.
Tind sa cred ca nu o iubesti de nu o saruti.
Oare de ce nu ti-a dat papucii?

Depinde si ce varsta ai.
Sper ca ''98'' din numele tau sa nu fie anul nasterii tale.
Pentru ca la 12 ani care cred ca ii ai, mai bine lasa-te de iubit!

Succes cu''fata''.

| gloss_5750 a răspuns:

Invinge-ti timiditatea si surprinde-o atunci cand se asteapta cel mai putin big grin

| Cristina_2984 a răspuns:

6luni :O
fara sarut
ma mir ca inca nu ti-a dat papuci big grin

| deyterminatoru a răspuns:

Da pe ea frate baga-i limba-n gura fa si s. x cu ea ador s. x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

| deyterminatoru a răspuns:

Daa