| Tania0721667157 a întrebat:

am si eu o mica problema, sunt impreuna cu un baiat de 4 luni dar el o fost plecat in Grecia si ne-am combinat cand o fost in Grecia plecat si ne intelegem ne imbratisam si ne tinem de mana ne pupam doar pe obraz, nu a avut deloc curajul sa ma pupe pe buze doar acum 4 zile ne-am pupat pe buze o data si de atunci numai, si nu stiu ce ii cu el ca si el sigur vrea sa ma sarute, si azi i-am cam dat de inteles ca sunt suparata pe el si so suparat si el dar dupa m-am simtit naspa si na ne-am impacat, ce sa fac ca sa fie mai spontan? El e asa mai linistit si mai timid si eu sunt mai nebuna laughing! Deci intrebarea mea este ce sa fac sa ma sarute macar odata in fiecare zi dar na sa o fata ca eu l-am sarutat atunci eu am facut-o dar el acum nu ma saruta! (m-am gandit sa fac un id fals si sa vb cu el, dar cum sa fac si ce sa ii zic ca sa ajung la sarut si sa ii zic ca ar fi bine sa ma sarute si na ) Vorbesc serios! Dau fundita! Ce ziceti ca ar trebui sa fac? straight face

36 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai saruta-l tu atunci happy

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Deci preferi sa te sarute fata pe tine?batting eyelashes

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Nu, dar de unde sa stie baiatu' ce-i place fetei? happy In felul asta ii arata ca ii place si atunci poate o sa-si schimbe atitudinea.

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Pai poate aplica metoda directa:" saruta-ma, fraiere!"

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

N-am asteptari mari de la ea daca a pus intrebarea asta... laughing

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Sau de la el, daca e asa pampalau.

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Doar pampalau? Nu am zis mai multe ca zici ca-s rau

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Pai nu zi. Ca tu esti bun big grin

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Neataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

happy Neata!

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

M-am trezit inaintea ta tongue
06:00

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Ti-am facut cafeaua

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Mai mai, ce harnic esti! Si repede pe TPUtongue

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Ai pus 2 lingurite de zahar? :-W

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Care repede ca au trecut 3 ore.

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Cine stie de cand esti tu aici big grin

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Multumeeeessssc! Esti un scump :*

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Cu placere
Mersi big grin

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Stii ca iar o sa se ia cineva de noi ca vrajim aici si stricam intrebarea feteibig grin

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Nu intrazneste vreunu tongue

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Poate e prea dimineata si de astabatting eyelashes Si mie nu imi place sa ma certe nimeni, ca ma rusinez!

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Nu indrazneste nimeni, uita-te in avatar, nu vezi ce fata de luptator am?batting eyelashes

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

laughing Si in realitate cum esti?big grin

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Pai eu sunt ala laughing

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Aaaa, deci esti cubanezbatting eyelashes

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Detaliiiiiiiiiiiiii
Sunt ce vreiiiiii

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Pai cred ca mi-ar placea sa fii TUblushing

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Atunci sunt eu laughing
Eu sunt eu! Revelatia zilei! big grin

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Ma gandeam, ce-ar fi daca ne-am pune toti pentru o zi pozele reale?

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Ar iesi viol in grup laughing
Mai bine nu

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

phbbbbt

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

phbbbbt
Au trecut deja 4 ore :O

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

De cand te-ai trezit? Work?

| SecretLady91523 a răspuns:

Da-i tu curaj. Saruta-l, cu timpul o sa ii dispara timiditatea si o sa te sarute el.batting eyelashes

| HappyGrumpy a răspuns:

Vb cu el nu cu noi, vezi de ce e asa rusinos. Si provoacal, fi jucausa.