| Ștefănuț_Ștefi_1995_g7sO a întrebat:

.. Am nevoie de un sfat. Vreau sa ii spun unei fete ca o plac dar nu stiu cum... M-am gandit sa ii spun pe messenger ca trebuie sa ii spun ceva important sa ne intalnim dar eu cu ea nu ne-am mai vazut de 3 ani si e cam ciudat... A doua varianta sa ii spun direct pe messenger dar poate o sa creada alt cv... Acm nush eu varog sa imi spuneti doar cum sa ii spun ca o plac ofer funda dar varog din inima multe sfaturi si idei varog frumos... OFER FUNDA!

4 răspunsuri:
| Dorotheea21 a răspuns:

Wut?! big grin Nu v-ati mai vazut de 3 ani, si ai descoperit ca o placi? rolling on the floor
Asteapta sa mai treaca 10 ani, si poti sa-i spui ca esti Robinson Crusoe. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric cere-i o întâlnire, e mai subtil, dar evident în același timp.

| Allanel a răspuns:

Invit-o prin oras, sau daca o vezi singura spune-i in fata, sau poti face cum ai spus tu prima data.

| Ștefănuț_Ștefi_1995_g7sO explică:

Si Imi puteti spune va rog cum sa ii zic sa iesim...