| xSebyXD a întrebat:

Am o colega de clasă care îmi place foarte mult de ea și nu știu cum aș putea să-i zic să fim împreună. Vorbesc cu ea aproape zilnic, avem același hobby pe care îl desfășurăm (ospătar). Ajutați-mă vă rog frumos dau fundă!

Răspuns Câştigător
| Clytia a răspuns:

Întreabă-o dacă vrea să ieșiți în oraș. Gândește-te la un loc drăguț, care v-ar plăcea amândurora. Spune-i ce simți pentru ea, n-ai de unde să știi, poate sentimentele sunt reciproce.
Mult noroc!

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i care este dorinta ta.