| ContrabandaCuSobolani a întrebat:

Am o colega in clasa care imi cam place de ea dar nu stiu cum sa o seduc...
Ies cu ea prin pauze la scoala la o tigara dar nimic.
Ea cand iesi afara tot asa in pazua ma cheama cu ea dar... nu stiu ce sa ii zic.
Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| AndreyRuLz a răspuns:

Uita-te in ochi ei si vezi cum te priveste. Daca crezi ca si i-a simte ceva pentru tine spune-i asta in fatawinking

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Adica este destul de mare pentru a fuma, dar nu esti inca capabil sa inviti fata la clasicul suc? Cred ca nu astepti ca fata sa-ti sara de gat, in pauzele de la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copile cati ani ai? Parintii tai stiu ce faci la scoala? ....stii ca exista un regulament foarte strict mai ales in Bucuresti in care poti fi exmatriculat din simplu fapt ca fumezi?

| ContrabandaCuSobolani explică (pentru anonim_4396):

laughing nu cred ca stii ce fac eu la ore laughing asa ca taci

| mateicoca a răspuns:

Ti-as da un raspuns destul de folositor, dar eu urasc fumatul, so sry little child