| Arbeloa a întrebat:

Am o curiozitate, deci am 16 ani, penisuk meu in erectie masoara 16, 5-17Cm si am o circunferinta de 14-15Cm, in teorie suna bine, dar totusi mi se pare mic, cand ma uit la cei de pe brazzers...OMFG, monstrii. Ce pareree aveti? #nohate

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Linisteste-te, esti ok, mare grija la igiena si mai ales la maniere! Degeaba ai ce ai, daca nu stii sa te porti, ti se duce buhu si ala esti.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru 16 ani cred ca esti Ok, sa nu uitam ca baietii cresc pana la 18 sau chiar 20 de ani, si ca atare organele lor se dezvolta continuu pana se ajunge la maturitatea lor.
Ai rabdare inca 3-4 ani si o sa fii bine!
Cat despre barbatii super doati, asta tine de mostenirea lor genetica. Unii sunt mici de statura dar au un organ mare, altii sunt cat un munte dar cu o jucarie micuta.
Dar pentru fiecare sac, exista si un petec potrivit!

| Emilian65 a răspuns:

Ai un penis de invidiat. Nu mai fi complexat de dimensiunile penisului tau.

| ywar a răspuns:

Auzi, dar inteligenta ta -nativa de altfel, de buna seama se vede - ai masurat-o?
La 16 ani tu iti masori scula si tu nu ai ce ponta? Eu cred ca esti de fapt foarte prost si foarte frustrat ca nu te accepta nicio fata. De ce? Pentru ca nu ai ce spune!

| ShaOfHatred a răspuns:

Man,aia de pe site-urile porno au penisul de un cot, acesta obtinandu-l cu medicamente si alte prostii. Sti, cum fetele se vad grase sau fara sani, cur, asa ne vedem si noi penisul mai mic.Crede-ma,nu esti singurul care are impresia ca penisul lui e mai mic decat crede el.Sa nu crezi ca e bine sa ai penisul cat unul de la brazzers, aia ii treaba lor, si nu ii chiar bine.
Sper ca te-am ajutat.