| aslpls a întrebat:

Am 17 ani si am o problema. De mic am observat faptul ca am un penis prea mare. In momentul de fata masoara 24 de cm in erectie. Colegii mei au in general maxim 16-17cm. Mi se pare foarte ciudat...
Cum pot sa-l micsorez?

Răspuns Câştigător
| Nu a răspuns:

Baga-te in industria porno.

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din pacate nu il poti micsora. Vei avea acest handicap toata viata ta si iti vei gasi cu greu o partenera. Dar in timp, vei invata sa te controlezi mereu si sa nu te lasi in voia simturilor, astfel incat sa-ti protejezi partenera. Cu putin noroc, vei gasi o femeie care sa te accepte si pe care sa o placi (macar partial) si vei avea o viata normala.

| NickiMinaj a răspuns:

Daca nu ne scrii din Sri Lanka, o sa ai un nas prea mare in curand.

| foxi a răspuns:

Taie-l cu sisiul! poate iti trec palavrele din cap!

| tarziu a răspuns:

Orice ai face, sa nu lasi fetele sa sufle in el! va creste si in grosime si nu o sa mai poti sa'l introduci niciunde!

| Dudăăăă a răspuns:

Stai linistit. E mai bine mare decat sa rada cineva de tine ca e mic! Mai bine il lasi paf surprise decat sa il faci sa laughing

| kidboo a răspuns:

Omule daca e asa.inseamna ca ai o prieena fericita daca minti ca un nerusinat incearca in alta parte nu si pe TPUwinking

| cristiano9 a răspuns:

Cu drujba...

| crisgently a răspuns:

Fa-i un nodhappy

| crissnebb83 a răspuns:

Dece mai sa-l micsorezi cand multi vor sa-l mareasca? stai linistit ca sunt o gramada de fete ce vor una mare

| ragaman a răspuns:

Nu ai cum...cata ipocrizie, unii vor sa-l mareasca si tu care il ai mare vrei sa-l micsorezi... god

| Misssy a răspuns:

Bosuuulika si c faci acum iti faci reclama ca ai penis d 121 m?

| BineeeMa a răspuns:

Sa-l micsorezi?! :O nu esti in toate mintile? lasa-l asa omule. altii vor sa-l mareasca si tu care-l il ai din start asa vrei sa-l micsorezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ai la dispoziție multe lucruri. Cuțitul este cel mai eficient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ma? laughing 24cm la 17 ani? fugi ma de aici. TPU e forum serios nu toate prostiile. minte pe altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taie-l; dupa ce intrebare ai pus ai dat de inteles.

| maadutzza a răspuns:

laughinglaughing
altii vor sa il mareasca daca dumnezeu te inzestrat e bine:*:*:*

| NeKtar a răspuns:

Wow copilu uni baieti/barbati ar dori sa fie in pielia ta la ce doamen sa il micsorezi daca ai cu ce sa te mandresti il poti considera ca un trofeu si nu uita la niste tate mari alti nu si-o mai afla macar a ta iese in fruntewinking