| anonim_4396 a întrebat:

Cum se sterge contul de pe brazzers? Am facut din curiozitate

10 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Trebuie sa dai share pe Facebook tuturor clipurilor vizionate.

| tinuolaru1234 a răspuns (pentru Bondarel99):

Aalbinutza, nici nu am apucat sa vizionez laughing)
l-am facut din simpla curiozitate

| Yurisa a răspuns:

Da-mi-l mie

| Yurisa a răspuns:

șomâltoaca escroaca

Răspuns utilizator avertizat
| Yurisa a răspuns (pentru SaturniFraternitas):

Nene lasa-ma ca le stiu pe toate, ce crezi? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ora de net a răspuns:

Bună,

Poți anula contul completând formularul https://support.brazzers.com/access/

| Doja a răspuns:

Gasesti optiunea de sters cont in panoul de administrare de la blacked.com.

Daca nu ai cont, trebuie sa-l faci, sa legi de contul de brazzers pentru a putea sa le stergi pe amandoua.

| varsanofie a răspuns:

Din păcate nu poți sterge un cont avut pe platforma brazzers, singura soluție este a te dezabona, apoi urmând pașii de mai jos putând a anula contul. happy
Step1
Open an Internet browser and navigate to the Brazzers Customer Support Services website.

Step2
Navigate to "Billing" section of the website by clicking the link from top menu options.

Step3
Click the "Cancel Your Membership" tab under "Billing."

Step4
Cancel your Brazzers account online. Under the left "Cancel Now" form, provide the account username, password and your email address. Check the confirmation box and click "Continue" to cancel your account permanently.

Step5
Click on "Start Chat" under the "Cancel by Live Chat" option as an alternative to the "Cancel Now" form. Request the company rep to close your account.