| anonim_4396 a întrebat:

Am o fata in scoala si vreau sa stu daca ii place de mine. Acum cateva zile mi-a luat o bratara de la mana fortat ea zicea ca e frumoasa dar nu e cine stie ce si eu cand i-o cer nu mi-o da si imi zice ca nu mai mi-o da! E un semn ca ii place de mine fiindca ma tot priveste si imi zambeste si se uita in ochii mei. Asa si va mai dau un indiciu un baiat a venit azi in scoala si i-a dat o floare i-a luat floarea si apoi nu a mai vorbit cu el cu mine vorbeste fara sa ii dau ceva si zambeste la lumele mele oricum ar fi ele! Deci astept raspunsul eu cred ca ma place! Dau Funda+Vot! Vreau un raspuns rapid!

2 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Daca ti-a luat bratara, si nu vrea sa ti-o inapoieze, inseamna ca doreste sa aiba ceva de la tine, si asta pentru ca te place. Ca sa nu mai vorbim de faptul ca rade la orice gluma ai face tu!
Asadar, esti fericitul castigator al inimii acelei fete, felicitari!happy

| Andrew1Me a răspuns:

Incearca sa o abordezi, intreab-o daca ii place de tine...nu ai ce pierde. Daca nu e, nu e..."pesti sunt in mare chiar daca esti rechin".