| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare.Aici unde lucrez este o fata din alta tara.Stiu ca are prieten,locuiesc împreuna. Vorbeste frumos cu mine,imi zambeste, cand sunt in preajma ei ma intimidez ca un copil.Credeti ca as putea sa o invit la ceva sau pur si simplu asa este felul ei de a vorbi cu cineva?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc ca inainte de a actiona in vreun fel, sa analizezi situatia si totodata sa incearci sa gandesti rational si logic, fiindca s-ar putea ori sa-i strici relatia, sau sa te trezesti ca-ti pune cineva un ''cutitas'' la beregata. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Daca are prieten, las-o in pace cu prietenul ei. Degeaba incerci sa te bagi pe fir cu ea.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu stiu daca e cazul sa interpretezi altceva din purtarea ei calda si prietenoasa cu tine. Nu ti fa sperante ca sa nu suferi mai incolo. Are deja o relatie si probabil ca e ceva serios daca locuiesc si impreuna.

| ShamelessQboy a răspuns:

Posibil sa fie felul ei de a vorbi fii atent sa nu cumva sa o faci sa se simtă prost.

| valentinatvd a răspuns:

Probabil asa este felul ei de a vorbi cineva.