| anonim_4396 a întrebat:

De ce daca vorbim pe mess este mai dragut cu mine?
Daca sunt singura cu el pe strada, zambeste si vorbeste frumos incearca sa se dea mare. Insa atunci cand el este cu vreun coleg sau vreun prieten incepe sa zis cuvinte gen: asta, aia, rade si alte lucruri de genul.
Nu suntem impreuna insa am impresia ca ma place iar eu il ador:X. Cum il pot face sa vina singur sa vorbim? sad.
Multumesc

9 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Well asa fac toti baietii. Sunt influentati de anturaj. Nu e nimic rau, doar sa nu stai cu el atunci cand sunt si alti baieti. Eventual il chemi sa vorbiti.

| kaya a răspuns:

Stiu ca nu iti voi fi de mare ajutor... dar tot ce pot sa spun e sa il tratezi cu putina indiferenta si sa il lasi sa vina el la tine, daca cu adevarat te place asa cum banuiesti va veni singur. Nu te grabi caci ai timp...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Trage-l de maneca, fa pe dura. big grin

| consilierindragoste a răspuns:

Acum incearca sa isi afirme masculitatea fata de tine ceea ce inseamna ca te place dar nu stie cum sa te abordeze gandeste-te la un leu fata de alti si o leoaica cel mai tare are parte de ea.contacteazama incerc sa te ajut. cu drag hitch

| xAnita a răspuns:

Waiii!
Cunosc astfel de specimene!rolling on the floor
Baietzii astia[-x. Nu`i bine nici cum cu ei ashai?laughing
Poistraight facelove struck Dac zici ca pe mess e mai deschis cu tinehee hee Ai putea sa-i spui lucrurile astealove struck. Si sa-l intrebi el de fapt ce vreasmug.
Al mew era altfel. Pe mess era super dragut. La scoala badman si pe strada mole`yawn. Deshi eram fata eu puneam intrebari altfel el nu zicea nimic.
Daca si al taw e la fell atunci va merge chestia cu vorbitu pe mess. Dar daca e un badaran ca multi altii, ai putea sa-i spui ca tu simti ceva pentru el. Iar daca sentimentul nu e reciprok atunci nu are rost. Ramanetzi amicibig hug
Succeslove struck! Pupiki.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o/il gasesc

| Petre85 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el mai putin pe mess, sa vorbesti cu el mai dechis in persoana decat pe mess deoarece utunci vorbesti cu "el" nu cu un id

| Cipriana a răspuns:

Asa sunt baietii. Intreaba-l direct ce vrea ca sa nu te amagesti singurahappy

| EstiFericitaSauTrista a răspuns (pentru Cipriana):

Efectu de domino... daca baieti care i-ai cunoscut toti asa erau nu inseamna ca toti sunt la fe.