| Anonim435 a întrebat:

am o intrebare (de fapt sunt mai multe) pentru fete si anume,
fetelor, sa presupunem ca va place de un tanar care sa zicem ca are undeva pe la 27-28 de ani, dar aflati ca acesta nu a mai avut niciodata vreo fata (nu s-a sarutat cu vreo fata, nu s-a culcat cu nicio fata, etc.)cum a-ti reactiona?
A-ti mai fi interesate de el?
Si daca da ce v-ar atrage la un asemenea baiat?
Iar daca nu, din ce cauza nu?
Va rog doresc raspunsuri sincere.O zi cat mai buna sa aveti!

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Eu m-as feri.
Daca pana acum a fost singur este ori excesiv de timid ori e o problema cu el.

Si chair si timiditatea e o mare problema.

| GoldenZenith a răspuns:

Mie mi s-ar parea si mai dragut daca nu ar avea experienta baiatul respectiv. Ar fi mai usor de "modelat".

| Necunoscut112 a răspuns:

Mi-ar dispărea interesul. Dacă eşti om cât de cât mişto, ai relaţii. Sunt importante în viaţă.

| kandaraki a răspuns:

Mai rar asa gen de barbati, ai noroc, e pur al tau!

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Ești tu acel băiat sau ești fată și tocmai ai fost șocată când ai aflat?
În ambele cazuri nu trebuie să dai înapoi.
Sincer, nu văd de ce nu aș mai fi interesată, ba m-ar tenta mai mult.Asta ține mult de fiecare fată în parte.

| CorinaXLR8 a răspuns:

Tine foarte mult de fata, dacă nu este vorba de un băiat care nu știe sa se poarte frumos, sa nu fie educat, atunci orice femeie ar fi incantata.Adevarat,o femeie simte nevoia de un bărbat sigur pe el impunător sa o facă sa simtă ca are un bărbat adevarat lângă ea, sa se simta protejata dar asta nu înseamnă că nu poati fi acest bărbat doar ca nu ai avut o femeie lângă tine pana acum.Pana la urma nu trebuie sa știe fata pe care o alegi ca nu ai avut pe nimeni, este viata ta personala și ai dreptul sa o tii doar pe tine dacă nu te simți confortabil sa spui anumite lucruri.Bafta!