| Madesz a întrebat:

Fetelor, să zicem ca va place de un băiat. De fapt, îl adorați. Și când să va faceți planuri cu el, aflați că el e gay. Cum ați reacționa?

8 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Cred ca as incerca sa il uit.

| Florentina9210 a răspuns:

La inceput as fi gen ''wow'' dar dupa as intelege si nu m-ar mai interesa persoana sa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-aș lăsa să-și trăiască viața cum vrea el. Să mă apuc să-l conving că i-ar fi mai bine cu mine? big grin Aș trece peste, oricât de greu ar fi.

| Cσcσ a răspuns:

Nu as avea nicio reactie. Ii respect decizia, oricare ar fi aceea.

| Madesz explică:

laughing laughing

| ishallhelpyou a răspuns:

O.O That's... sad laughing oh well, lasă-l în treaba lui, nu știe ce ratează smug

| RoscovanaSexy a răspuns:

L-as bate cu tigaia! laughing
Sa ma insele el pe mine, auzi tupeu! laughing