| obsercvayr a întrebat:

Am o intrebare, Exista in lume o femeie caruia sa nu-i placa sex-ul? Pun intrebarea asta pentru ca sunt curios, vad foarte multe femei moarte dupa. si ma gandesc daca ar exista vreo femeie sa nu ii placa sex-ul, Nu va batetii joc, spun sa nu va batetii joc pentru ca noi romanii jumatate din noi suntem prea prostii sa traim in Romania!

13 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Da, la maicute, cred

| Oana92 a răspuns:

Exista, dar de obicei sunt bolnave

| raluk27 a răspuns:

Da, cele care au un barbat ce nu e bun de nimicbig grin

| Keith a răspuns:

Calugaritelelaughing

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Keith):

Bagi mana-n foc?laughing

| Keith a răspuns (pentru Necunoscut112):

Hai sa fim serioase, sunt calugarite care se f...t?rolling on the floor

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Keith):

Crezi ca nu? n-ai vazut-o pe calugarita aia care a nascut 2 copii facuti cu popa?

| Keith a răspuns (pentru Necunoscut112):

rolling on the floor

| SageKid a răspuns:

Da,sunt femei carora nu le place sexul.Banuiesc,celor care au fost abuzate sexual in copilarie

| obsercvayr explică:

Atunci ce rost ar avea sa-ti iei o femeie si sa nu faca sex. rolling on the floor

| xBELLAx a răspuns:

1.cele care nu pot sa ajunga la orgasm din cauza partenerului sau din cauza lor
2. femeilor frigide
3. cele care au fost abuzate

| Andreea12315 a răspuns:

Da, sunt. Ba chiar sunt destul de multe.
Stii ce este asexualitatea?

| ailin19 a răspuns:

Eu chiar cred ca sunt.Nu neaparat sa nu ii placa dar poate nu se simt bine in totalitate facand asta happy