| VictorSebastian a întrebat:

Am o intrebare importanta.Cu cine se potriveste cel mai bine Balanta? Eu am auzit ca se potriveste cu Scorpion...pentru ca am iubita scorpion happy. Gresesc cumva?

Răspuns Câştigător
| Iubiţica95 a răspuns:

Balanta se impaca foarte bine cu toate celelalte zodii...deoarece ea este intre cer si pamint.este intr-un oarecare echilibru si intelege atit cerul cit si pamintu' :p Bafta!
p.s. trebuie' s' stii cum s-o faci ca s'te impaci bine! :p :*

4 răspunsuri:
| deeadragutza2 a răspuns:

Si eu sunt balanta si stiu ca cel mai bine se inteleg cu varsatorii. asa am citit

| alynutza99 a răspuns:

Varsator si undeori berbec.

| Noname1465 a răspuns:

Cel mai bine te potrivesti cu leu.
http://www.unica.ro/? id=65

| papriq a răspuns:

Se potriveste cu scorpion, iubita mea la fel este scorpion si ne intelegem de minune :*:*.