| nikolikky a întrebat:

Ce caine mi se potriveste daca sunt scorpion?

7 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Hai ca am auzit-o si pe astalaughing
nu pot sa cred ca exista oameni care cred atat de mult in zodii.
Ce treaba are zodia cu cainelelaughing
Ia-ti ce iti place tie.
eu nu cred deloc in zodii. mi se pare o pierdere de timp, care ii manipuleaza pe oameni si ii fac creduli.(parereamea.stiu ca o sa iau "stupid " sau "nefolositor".)

| Sconcsiş a răspuns:

Care-ti place laughing

| Bubu a răspuns:

Pitbull smug

| Monique_3125 a răspuns:

Buna! Eu zic ca labrador.
Si eu sunt scorpionhappy

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6zJv0gssH2s&feature=related asta e perfect pentru tine. E la fel de prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu cred ca poate cineva sa raspuna la intrebarea asta...cumapara-ti un caine care iti placebig grin

| nikolikky explică:

Mersi.eu nu cred in zodii dar am pus intrebarea ca sa ii dovedesc lui varmiu ca asa e.raspunsurile sunt amuzante si folositoare