| andreutza17 a întrebat:

Am o intrebare! Intr.o zi o niste fosti colegi mau chemat afara (nu i.am mai vazut de 2 ani) si am stat am vb se o fata mi-a zis sa il sun si pe un fost coleg si el nu a vrut sa iasa si eu i.am trimi un sms "Daca nu iesi afara nu mai vorbesc cu tine" si cand a venit afara era foarte suparat ptc nu mai vorbeam cu el... si eu l.am intrebat de ce esti supara si nu a vrut sa imi spuna si un prieten l-a intrebat de ce e suparat si lui i-a spus si am auzit ce i-a spus era suparat din cauza ca nu mai vorbeam cu el... si prietenu lui i-a zis nu fi prost iarto....ptc te place si eu i-am zi ca daca nu vorbeste cu mine plec si cand am plecat ma loat in brate dar nu mi-a zis nimica. Acum vorbim in fiecare zi. Oare ma place? Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Logic..cred ca te place.winking

| valentinamarinamary a răspuns:

Nu am inteles nimiclaughing! Mai scrie o data ca asa poate putem sa te ajutam!

| k_7073 a răspuns:

Nooo... sa-mi bag picioarele, stai sa mai citesc o data, poate inteleg ceva, revin

| zZAlexandruZz a răspuns:

Prea mult ai pus: "si si si si si si"
Nu am inteles nimic.

| AliiiAlyna99 a răspuns:

Normal ca te placewinking