| NebunieLaSecunda a întrebat:

Am o intrebare la voi toti...Sexul oral este ceva normal intr-o relatie?(atat la femeie cat si la barbat) astept cat mai multe raspunsuri.Merci:*

Răspuns Câştigător
| marioxxl11_5374 a răspuns:

Este ceva normal daca isi doresc ambii parteneri. eu dau limbi tot timpul ador sa fac asta, prietenei mele ii place si ei, ea la randul ei mi-o ia in gura deci orice faci in pat si iti doresti si tu si ea este normal.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu asa ceva vad ca ceva de industrie porno, nu cred ca le ajunge sarutul cu limba pe langa sex oral se mai da si cu limbi in cur laughing

| Zenithf a răspuns:

Ce sa zic, eu ma dau in vant dupa savarina, si cred ca la fel ca mine si alti 99. 99% din populatia masculina a lumii. Da' cu fetele este altfel: unora chiar le place banana, si nu vad nimica rau in asta, altora le displace dar fac asta de dragul partenerilor lor (mie unul nu-mi place treaba asta, ori o faci din placere ori ba), mai sunt care nu o fac deloc. Bineinteles ca excludem faptul cand o fac pe bani, acelea nu mai sunt femei ci parasute. thinking

| elasexygagica a răspuns:

Este un lucru cat se poate de normal si bineinteles delicios love struck

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Din punctul meu de vedere sexul oral nu este obligatoriu intr-o relatie.

| Dek a răspuns:

Este foarte normalwinking Tu dai limbi ia ti-o sugewinking

rolling on the floor

| alexgogo a răspuns:

Tot ce fac ambii parteneri in pat (de comun accord) este normal.

| kittysor a răspuns:

Da! Este absolut normal si n-ar legatura cu pornografia!

| NebunieLaSecunda explică:

Majoritatea sunteti de parere ca nu e nimic rau in a face lucru asta intr-o relatie...si eu eram de aceeasi parere da vroiam sa vad si parerile la altii...am crezut ca poate is eu mai pornografic caruia ii place viata prea mult da vad ca nu sunt singuru love struck bafta la toti la cat mai multe limbi laughing

| MihaiFCB a răspuns:

Alte intrebari ratate n-aveti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu acordul ambelor parti

| suzy_5549 a răspuns:

Eu cred ca e ok daca vine din partea la amandoi