| Mysteryossa a întrebat:

intrebare mai mult pentru fete pentru ca baietii sunt cu siguranta de acord:ce parere aveti despre sexul oral? intr-o relatie de 5 luni, e normal? funda love struck

Răspuns Câştigător
| VanessaTPU a răspuns:

Nu are importanta perioada relatiei, daca ai ajuns sa.l cunosti pe baiat si sa simti ca e potrivit pentru tine, da-i drumul...sexul oral nu e pentru ''tarfe''e pentru 2 persoane care vor sa se apropie unul de celalalt...acum daca tarfele au ''imprumutat''si il practica pentru bani.Iar ''tarfa'' inseamna sa te culci cu mai multi barbati fara sa se implice un sentiment.

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să fac? Ce zici tu acolo, străine?
Devierea de comportament sexual sau perversiunea sunt normale?
Pa, pa.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Depinde de personalitatea şi nivelul tău de acceptare. Dacă te simţi în stare pentru aşa ceva, atunci fă-o. Mie totuşi cinci luni mi se par prea puţine.

| Elena1234456 a răspuns:

Cati ani ai?
5 luni e cam putin, sincer.

| ionutzul31 a răspuns:

Hmm...sexul oral trebuie facut atunci cand simtiti amandoi.Nu cred ca ca este mult, dar nici putin 5 luni, nah.Parerea mea e ca e ok 5 luni...

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Poti fi cu acel baiat de 5 luni sau de 5 ani. sau.de 5 zile.(sunt unele care fac asta si dupa o saptamana) asta nu conteaza. TU contezi! Depinde de cum esti tu si daca esti pregatita pentru asa ceva. Eu una nu as accepta sa fiu wc-ul nici unui baiat iar acel baiat daca m-ar iubi m-ar accepta asa. Dupa parerea mea numai tarfele fac asta dar ma rog e alegera ta.tu ne-ai cerut doar parerea. Baftawinking

| IngridGenDăăăă a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu sexul oral pentru ca mi se pare ca asta fac doar tarfele. Daca faci chestia asta dupa parerea mea nu te respectihappy! Funda?:*

| ccriss a răspuns:

Eu zic sa nu e devreme. sexul oral ii ofera baiatul o placere extraordinara daca tu doresti sa il faci e ok daca nu nu. sexul oral nu e pentru tarfe. e ceva normal ca baiatul sai cunoasca toate gaurile fetei cel putin asa mi se pare mie acum tu sti ce e mai bine pentru tine daca el e igienic nu-ti fa probleme take care love struck

| ioanadanny a răspuns:

Mireella depinde de caracterul fetei.eu una nu as acceptaoh go on

| sL0boz a răspuns:

1.Depinde ce varsta ai, daca ai 14 ani, in 5 luni e cam putin, daca ai 20 poti sa ii dai drumul.
2.Depinde daca esti pregatita, daca iti place de tip.
3.Depinde de... nu stiu laughing dar da bine si sfatul 3.

| Mysteryossa explică:

Aaa,si app, am 18 ani, iar iubitul actual e primul cu care am facut-o.

| Naftalinaaa a răspuns:

Nu conteaza dupa parerea mea de cat timp esti cu el, daca tu il iubesti nu vad care ar fi problema, eu nu sunt de acord cu sexul oralhappy dar daca tu te simti pregatita, da-i drumu' laughing

| doctginecolog a răspuns:

E ceva normal dar se poate si mai devreme de 5 luni, bafta si spor la oralrolling on the floor

| buburuza_4437 a răspuns:

E ceva normal. faci sex oral cand crezi tu ca esti pregatita si mai ales daca crezi ca e pers potrivitahee hee

| Ricoche a răspuns:

... depinde si de varsta, dar mie mi se pare o ciudatenie, gura este facuta sa mananci acum depinde si ce vrei sa mananci cu ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde...
eu n-as faceoo.