| xrayzerhd a întrebat:

Salut TPU,am o întrebare legata de o posibila sarcina,probabil stupida(sunt paranoic de fel),am facut sex protejat nu am ejaculat in interior, dar inainte cam cu o ora mi-a facut oral si am ejaculat apoi cam cu 10minute sa facem mi-a facut oral fara prezervativ si din nou cand aveam prezervativ (fara să ejaculez)m-am gandit ca e posibil sa fi transferat spermatozoizi pe prezervativ si astfel sa ii fi ajuns si in vagin(prezervativul nu s-a rupt) si atunci cand am ejaculat in exterior nu stiu daca cumva i-a ajuns sperma in apropierea vaginului, era la a 5 a zi dupa terminarea ciclului menstrual, intarzieri a spus ca a avut de 1 zi 2 si luna aceasta a avut intarziere pentru ca a fost stresata.Imi cam dau seama ca intrebarea este stupida, dar vreau sa vad si parerea altor persoane.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fara doar si poate esti intr-adevar chiar mai mult decat paranoic. Te las pe tine sa gasesti cuvantul potrivit sau exprimarea adecvata. laughing Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine, iubita ta nu poate fi gravida.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sansele sunt cam imposibile in acest caz pentru o sarcina, mai ales ca era in a 5-a zi dupa ciclu, daca era in perioada fertila, atunci erau sanse de sarcina.